ELhû Akademisi

Elhû DNA aktivasyonu çalışmasıyla başlayan bireysel bir enerji bağı kesme yöntemi.

 1. ELhû Nedir?

  ELhû bir Ego’dan Öz’e geçiş sürecinde, denge sağlayabilme çalışmasıdır.

  ELhû ile kişilerin ruhsal ve fiziksel denge elde ederek, yeteneklerini keşfetmesi ve içsel huzurlarını açığa çıkarmaları amaçlanmaktadır.

  ELhû’nun basit formüllerini içselleştirip, yaşamaya başladıkça, yaptığınız meslek ne olursa olsun, yaşadığınız hayatın içinde, nasıl kolaylıkla uygulanabildiğine inanamayacaksınız.

 2. Elhû terapisin nasıl ortaya çıktı?

  Elhû terapisini oluşturmadan önce bir çok terapi ve eğitim sistemine katılarak bire bir uyguladım. Ve sonra fark ettim ki bütün süreçler aynı şeye hizmet ediyor. Hepsi bilinçaltı temizliği yaparak kişisel kaderi daha iyi hale getirmeye çalışıyorlar. Çünkü bütün yaşamımız bilinçaltı üzerinden şekilleniyor. O zaman ayrı ayrı çalışmalara yüksek bedeller ödeyip neden aynı sonuca ulaşıyoruz dedim ve bir çok yöntemin formüllerini Elhû da toplayarak bir eğitim planı oluşturdum.

 3. Elhû tam olarak ne yapıyor?

  Elhû DNA aktivasyonu çalışmasıyla başlayan bireysel bir enerji bağı kesme yöntemi. Sonrası ise grup eğitimiyle devam ediyor. Kişilerin anne rahmine düştüğü andaki piskolojilerini yeniden kodluyoruz ve geçmişten getirdiği kadersel bağların enerjisel olarak düşmesine ve nötürlenmesine izin veriyoruz. Kişi bu süreçte belli başlı kendine özgü bir dönüşüme giriyor.

 4. Elhû’dan sonra kişi ne kazanıyor?

  Kişi bu süreci bitirdiğinde, kendini idare edebileceğinin farkındalığı ile birlikte bir çok olayı yorumlama becerisini elde ediyor. Bunun yanında sipritüellik dediğimiz ruhsal alan hakkında bir mantık geliştirip yeteneklerini yönetebilecek formülleri elde ediyor.

 5. Tuba Nur UYAR Kimdir?

  1985 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğretimine Ankarada devam etmiş, lise ve üniversiteyi kişisel gelişim alanına girdikten sonra uzaktan devam etmiştir. Alanı sosyoloji olan Tuba Nur 11 yıldır kişisel gelişim alanında Eğitimlerini alarak, 7-15 yaş arası liderlik eğitimleri, 20-27 yaş arası farkındalık eğitimleri ve birçok terapi ve uygulama yapmıştır.

  Aldığı eğitimler ve yaptığı uygulamalar ile ELhû Terapisini geliştiren Tuba Nur ELhû Terapisiyle bireysel ve grup çalışmaları yaparak, kişilerin kendileriyle ilgili çelişkilerini düzeltmeyi ve karakteristik alt yapı oluşturmayı hedeflemektedir.

  devamı…

Makaleler