Bir Nefes Molası

Bir Nefes molası

Nefsini bilen Rabbini bilir yada Nefesini bilen Rabbini bilir

Bu eğitim de yine Dna Aktivasyon ile dönüşüm eğitiminin içerisine dahil olan ancak mini program olarak sadece nefesi öğrenmek ve uygulamak isteyenler için hazırlanmış mini bir paket.

Yaratılan ilk şey sestir. Yani “OL” demiştir ve olmuştur kainat. Doğal olarak her şey aldığımız nefes içerisinde dönüşür ve kimliğimizi geleceğimizi oluşturur ve farkındalığımızın hızı nefes bilinci ile orantılı olarak devam eder.

Bu bağlamda;

Doğru nefes alarak, geleceğinizi ve bilinçaltınızı şekillendirebilir, fizyolojik ve psikolojik bir çok değişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Nefes doğru kullanıldığında çok hızlı dönüşümü olan bir uygulamadır.

Nefes ile, Yeme, içme ve alışkanlıklarınızı düzenleyebilir, Ruhsal iletişim kanallarınızı aktive edebilir Metabolizma hastalıklarınızın etkilerini temizleyebilir Kan dolaşımınızı düzenleyebilir Psikolojik bir çok hastalıktan kurtulabilir Sosyalleşmenizi arttırabilir Ve daha bir çok fizyolojik, psikolojik, sosyolojik alanda dönüşümler yaşayabilirsiniz.

12 saatlik bir eğitim olan bir nefes molası, ilk 6 saati bilinçlendirme ve farkındalık ikici 6 saati ise uygulamalar yapılarak tamamlanıyor.

ELhû Akademisi bünyesinde yapılan tüm aktivite ve eğitimler yalnızca bayanlara özeldir!

ELhû Akademisi bireysel farkındalık ve dönüşüm sürecinde kişileri bağımlılık bilincinden kurtarmaya yönelik bir zihinsel alt yapı çalışmasıdır.

elhu nefes


Neden bayanlara özeldir?

Elhû Akademisi bünyesindeki tüm eğitimler temas içerikli uygulamalar ve enerji çalışmaları içerdiğinden; Yin yang dediğimiz enerji bir birine hızlı geçtiği, Yani erkek enerjisi kadına çabuk aksettiği ve bu aksedişle birlikte kimyasal salgılar değiştiğinden Elhû Akademisi bünyesindeki her eğitim yalnızca bayanlara özeldir.