ELhû Nedir

ELhû nedir?

Elhû Akademisi

‘Bedeniniz olmasa idi ruhunuz asla tekamül edemeyecekti’

İnsan zaaflarıyla bütündür. Elhû Akademisi kurulurken amaç kişilerin fiziksel dünya ve ruhsal dünyaları arasında köprü (denge) kurup, yeteneklerini ve özelliklerini, zaaflarını ve becerilerini kullanıp benlik ve ruh arasında kendini yönetme becerisini edindirtmekti.

Bununla birlikte birçok yerde farklı farklı verilen ruhsal çalışma içeren eğitimleri birarada toplayıp katılımcıya kısa sürede yol aldırtmaktı.

Nitekim bugüne kadar çalıştığımız gruplardan, %90 oranında bir dönüşüm gerçekleştirebildiğimizi görmek, bize muazzam bir keyif verdi. Elhû Akademisi 2013 yılının sonunda kuruldu. Ve şu anda alanında uzman olan Tuba Nur Uyar’ın verdiği eğitimler ile aktif şekilde devam ediyor.

Dönüşüm süreçlerini bizlerle paylaşan bazı öğrencilerimizinde tecrübeleri memnuniyet ajandamızda aktif şekilde yayınlanıyor.

Elhû’yu özel kılan en önemli özellik ise ruhsal konularda kendi milletimiz içinden bir bayan eğitimcinin ilk defa böyle bir girişimde bulunması ve sadece bayanlara yönelik çalışması.

Elhû sizi kendinizin kullanma talimatınızı öğretmeye davet ediyor.


Elhû’da neler oluyor?
Bir çok soru alıyorum Elhû ile ilgili. Bu sorular doğrultusunda Elhû sürecini anlatmaya çalışacağım.


Elhû terapisin nasıl ortaya çıktı?

Elhû terapisini oluşturmadan önce bir çok terapi ve eğitim sistemine katılarak bire bir uyguladım. Ve sonra farkettim ki bütün süreçler aynı şeye hizmet ediyor. Hepsi bilinçaltı temizliği yaparak kişisel kaderi daha iyi hale getirmeye çalışıyorlar. Çünkü bütün yaşamımız bilinçaltı üzerinden şekilleniyor. O zaman ayrı ayrı çalışmalara yüksek bedeller ödeyip neden aynı sonuca ulaşıyoruz dedim ve bir çok yöntemin formüllerini Elhû da toplayarak bir eğitim planı oluşturdum.


Elhû tam olarak ne yapıyor?

Elhû DNA aktivasyonu çalışmasıyla başlayan bireysel bir enerji bağı kesme yöntemi. Sonrası ise grup eğitimiyle devam ediyor. Kişilerin anne rahmine düştüğü andaki piskolojilerini yeniden kodluyoruz ve geçmişten getirdiği kadersel bağların enerjisel olarak düşmesine ve nötürlenmesine izin veriyoruz. Kişi bu süreçte belli başlı kendine özgü bir dönüşüme giriyor.

Sonrasında ise;

Niyet çalışmaları
Nefes çalışmaları
Çakra dengeleme çalışmaları
Eft (duygusal özgürleşme) çalışmaları
Bağ kesme ve bağ oluşturma çalışmaları
Evrenin başlangıcı ve sistemin işleyişi
Sistemdeki yerimiz
Epifiz bezimizi kodlama yöntemleri
Duru görü ve iç sezgileri okuyabilme becerisinin geliştirmesini
Auramızı koruma yöntemlerimizi
Doğu ve batıda işleyen kişisel gelişim sisteminin bizcesini
İnançlarımızı
Dil kalıplarını
Duygularımızı
Bilinç ve bilinçaltını
Kader döngümüzü değiştirebilecek kodlamaları
Paralel evrenler, astral seyahat gibi olguların mantıklarını
işleyerek yaşadığımız evrendeki sistemin nasıl işlediğini anlamaya çalıştığımız bir süreç geçiriyoruz.


Elhû’dan sonra kişi ne kazanıyor?
Kişi bu süreci bitirdiğinde, kendini idare edebileceğinin farkındalığı ile birlikte bir çok olayı yorumlama becerisini elde ediyor.
Bunun yanında sipritüellik dediğimiz ruhsal alan hakkında bir mantık geliştirip yeteneklerini yönetebilecek formülleri elde ediyor.

Hissiyatları genişleterek algı ve iletişim becerisi artıyor.

Bazı hastalıklar kişiden gidebiliyor.

Kendisine ve çevresine enerji çalışmaları uygulayabiliyor.

Farkındalık süreci kişiye özgü olduğundan her kişide farklı açılımlar oluyor. Kimi daha çok ruhsal yeteneklerini geliştirirken kimi kendi ile ilgili ve yaşamıyla ilgili gelişmeler kaydediyor. Bu süreç herkeste farklı yansıyan özel bir süreç…


ELhû Akademisi bünyesinde yapılan tüm aktivite ve eğitimler yalnızca bayanlara özeldir!

ELhû Akademisi bireysel farkındalık ve dönüşüm sürecinde kişileri bağımlılık bilincinden kurtarmaya yönelik bir zihinsel alt yapı çalışmasıdır.

Neden bayanlara özeldir?

Elhû Akademisi bünyesindeki tüm eğitimler temas içerikli uygulamalar ve enerji çalışmaları içerdiğinden; Yin yang dediğimiz enerji bir birine hızlı geçtiği, Yani erkek enerjisi kadına çabuk aksettiği ve bu aksedişle birlikte kimyasal salgılar değiştiğinden ELhû Akademisi bünyesindeki her eğitim yalnızca bayanlara özeldir.


Nur ile…
Elhû/ Tuba Nur