Vizyon Akademisi 10 madde ile özetlenebilir.

Vizyon Akademisi bir “Kişisel Gelişim Programı” değildir.

Peki nedir?

Vizyon Akademisi 10 madde ile özetlenebilir.

 1. ELvizyon Nedir?

  ELvizyon nedir?
  ELvizyon 4 ana temel yapıdan oluşur.
  -ELsistem Dersi
  -ELkalite ve Aşk Dersi
  -ELbeyin Dersi
  -ELprofesyonellik Dersi

 2. ELvizyon bir “Kişisel Gelişim Programı” değildir.

  Peki nedir?
  ELvizyon 10 madde ile özetlenebilir.
  1. Ruh Katar Manayı esas alır.
  2. Vizyon Kazandırır Bireyi maddi ve manevi geliştirir.
  3. Aşk Prensibi Her işi aşk ve şevk ile yaptırır.
  4. Kalite Prensibi Hayat standardını yükseltir.
  5. Profesyonel Olmayı Hedefler Meslekte ve özel hayatta profesyonelliği dengeli hale getirir.
  6. Motivasyonu İçselleştirir Sadece bir kereliğine harekete geçirmez. Sürekliliği sağlar.
  7. Kültürü Zenginleştirir Dünya genelinde A’dan Z’ye konuları gündeme getirir.
  8. Hakk’ı Esas Alır Programın işletim sistemi Hakk’ın kanunları üzerine kurulmuştur.
  9. Vicdan’ı Tamir Eder Vicdan terazisini dengeye getirir.
  10. Kişisel Dönüşümü Gerçekleştirir Kişisel Gelişimin üst versiyonudur. Çok fonksiyonludur ve bireyi her yönüyle ele alır.

 3. Vizyon kazanılınca ne olur?

  Evren birbiri içine geçmiş sırlar atlası gibidir. Ancak vizyon sahibi biri sırları açığa çıkarabilir ve vizyonuyla insan olur. Elvizyon sizi sırlar atlasını keşfetmeye davet ediyor Çünkü vizyon; Esmanın yansıdığı en büyük aynadır. Öteleri görebilmektir. Gökyüzüne baktığınızda her yıldızı sayabilmektir. Evreni kucaklayıp her detayındaki estetiği fark edebilmektir. Sebepler görüntüsünü izleyebilmektir. İlhamları duyabilmektir. Herbir zerremizin her an yaratıldığına şahit olup hissedebilmektir. İnsan olmaktır. Vizyon Hz. Meryemin Hz İsa ‘ya baktığında yaşayacaklarını görebilmesi, Hz. Musanın kavmine baktığında hüzünlenip onların sonunu bile bile vazifesini yapması, Hz. Muhammed (A.S.V)’in tüm yaratılmışların ve yaratılacak olanların sırlarını bilmesidir. Vizyon sahibi bir geleceğe…

 4. Zeki Uyar Kimdir?

  Manisa’nın Akhisar ilçesinde doğdu. Eskişehir ünivertesinde işletme okudu. 2002-2005 yılları arasında İzmir’de bulundu. Aynı zamanda 1,5 sene Tömer Dil Kursunda Japonca dil eğitimi aldı. 2005 yılında hem araştırma yapmak, hem de dilini geliştirmek için Japonya’ya gitmeye niyetliyken birden rota değişti ve kendisini Avustralya’da buldu. 2005-2011 yıllarında Sidney’de 1 sene İngilizce dil eğitimi aldıktan sonra, 4 yıl içinde 2 ayrı kolej bitirdi.

  Birincisi Business diğeri ise Marketing Bölümü’dür. Ama kendisinin hayatını asıl değiştiren şey ise Sidney’de çok değerli bir ekiple çalışması oldu. Yaklaşık 6 yıl boyunca çok yoğun bir araştırma programına katıldı. Kendisi bu süreci şöyle tanımlıyor: “Eğer Harvard Üniversitesi’ne gitme şansım olsaydı, öğrendiklerimin %10’unu belki alabilirdim. Ayrıca bu orandan da emin değilim.” 2011 yılında Türkiye’ye temelli dönüş yaptıktan sonra ilk iş olarak uzun süredir eğitim sebebiyle ertelemek zorunda kaldığı askerliğini yapmak oldu. 2012 yılında kısa dönem asker olarak vatani görevini Muş’ta tamamladıktan sonra, 2013 yılının başında İstanbul’a gelip seminer çalışmalarına başladı.

  Şu anda çeşitli kurum ve kuruluşlarda “Vizyon Akademisi”, “Kalite Akademisi”, “Beyin Dersleri”, “Profesyonellik Dersleri” ve “Binicilik Dersleri” adı altında eğitimler ile bireylere ve şirketlere özel danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor. Şu anda Tatbak ve Hakmar Grubu’nun resmi eğitmenliğini de yapıyor.

  Zeki Uyar

  Visionary / Mentor
  All Around The World

Makaleler