Hakkımızda

EzekiEL Akademi ile uzak ve yakın bir arada…

EzekiEL Akademinin başlangıcının keyifli bir hikayesi var.

Kurucusu olan Zeki Uyar’ın çocukluğundan beri en büyük arzusu… İlim ile uğraşmakken hayat yolculuğunda… Ve birçok ilim ve bilim yolculuğunda geçen yıllar… Bu akademinin ismi ta 90’lı yıllarda belli olmuş. Hatta akademinin bölümleri dersleri, neleri yapacağı… Ve hedefi evrensel vizyonu insanlara basit şekilde ulaştırmak… Bu detaylar tamam ama henüz ortada bir şey yok, anlatsan kimse dinlemez, söylesen kimse inanmaz…

Ve gerçek oldu EzekiEL’in hikayesi. 2013’ün başlarında İstanbul’da dernek vesilesiyle başlayan eğitim faaliyetleri kısa zamanda meyvesini verdi. Ve Tuba Nur Uyar’ın 2013 sonlarında Parapisikoloji alanıyla hizmet vermesiyle birlikte, bir hayali daha gerçekleşti EzekiEL Akademinin… EzekiEL Akademinin en birinci özelliği hayal satıcılığı inancını kırmak ve gerçek ve organik bir hayatı insanların hayatında aktive etmek.

Birçok sosyal proje ve etkinlik düzenleyen Ezekiel Akademi insanların yaratılış programlarındaki doğal düzeni kullanabilmelerini amaçlamakta ve bu amaçla birlikte; ata binme, ağaç dikme, ok atma, yaşlı ve engellileri ziyaret, tutukevi çocuklarını geliştirme, yardımlaşma, mail kulübü aktiviteleriyle birlikte herkese ulaşabilmeyi amaçlamaktadır. Yapılmış olan bir kampanya sürecinde 2000 ağaç dikimi hedefine ulaşmış ve EzekiEL Ormanını da kurularak bir hayal daha gerçekleştirilmiştir.

Şimdi ise EzekiEL’in hedefi; üniversite gençliğinin bilinçlenmesi, profesyonellik anlayışını küçük ve orta işletmelerdeki çalışanlara yerleştirmek, her meslek gruplarına mesleki kalite ve aşk duygusunu işlettirmek, dünyanın en iyi elçilik çalışanlarını yetiştirip ülkemizin saygınlığının artmasına katkıda bulunmak, kadınların kendilerini tanımaları, küçük yaş çocuklarındaki yetenekleri kullandırabilme, dünya ile aynı anda senkronizasyon sağlayarak, anı yaşayan ve vizyon sahibi bir toplum olma adına üzerine düşeni yapmak.

Sistemdeki sorumluluğumuzu aşk ve kalite ile sunmaya devam ediyoruz.