Merhabalar EzekiEL Ailesi,

Bu yazımda mucizelerle nasıl birlikte yaşadığımızı paylaşacağım.
Farkındalık dediğimiz süreç ilk yaşlarımızda ailemizle ve arkadaşlarımızla şekillendiği için, biz yaşamı onlar gibi algılayıp yaşıyoruz.
Sonra bir gün bir eksiklik fark ettiğimizde kendimizi geliştirmek adına adımlar atıyoruz.
Her ne kadar hayat kader gibi yorumlansa da, evrende her şey sebepler dairesinde gerçekleştiğinden, kaderimiz bilinçaltı kodlarımıza göre şekilleniyor.
Bu bilimsel olarak da isbat edilebilir bir gerçek. Bunu eğitim sürecimizde daha detaylı paylaşıyoruz.

Bilindiği üzere madde artık bilimsel olarak da madde olmadığı isbatlandı.

Her şey belli bir frekansta titreşerek madde görünümü alıyor gözümüzde. Gözümüze uygun olmayan frekansları ise görmüyoruz diye yorumluyoruz.

Yalnız enteresan olan şu ki;

Maddenin en altındaki enerjiler yani kuarklar serbest hareket ediyorlar ve hazır mısınız? Bu kuarklar bizim bilinçaltı kodlarımıza göre şekilleniyorlar.

Yani hiçbir şey tesadüfi gerçekleşmiyor. Yaratıcı buradaki sistemi tamamen insan üzerinden işliyor. Gördüğümüz bu alemde, bizim düşünce yaratımlarımızdaki rolümüz ve sorumluluğumuz çok büyük.

İşte bunu fark edip bu evrensel formülleri uyguladığımızda, mucizelere şahitlik ediyoruz.

Dün memnuniyet ajandama Dilara hanımın düşüncelerini yazarken mesleğini değiştirdiği için ne yazayım diye sordum. Sonra o anda Zeki Hocamla eğitim koordinatörlüğü yazalım şuanda eğitimle uğraşıyor dedim. Sonra ben yazıyı paylaştım. Dilara Hanım bana mailde eğitim koordinatörlüğü yaptığını yazmış.

Hepimiz ortak bir bilinçten besleniyoruz. Eğer kendimizi tanıyıp iç iletişimimizi düzeltirsek, mucizeler her zaman hayatımızın içerisinde.
Yukarıda verdiğim akla yakın bir örnek olduğu için paylaştım. Öğrencilerimizle çok daha inanılmaz mucizelere tanıklık ediyoruz.
Mucizeler uzakta değil, tam da olması gereken yerde, nefis ve ruhun arasında saklı. Nefsimizi tanıyıp aradan çekildiğimizde yaşam sadece izlenceden ibaret…

Nur ile…